2 gab. komplekts sejas vairogi, vizieri

Iepakojumā 2 sejas aizsargvizieri, izturīgs acu aizsargs, viegls aizsargs sejas aizsardzībai

25,00 €
Daudzums
Pieejams noliktavā

  Drošības politika

Lapā tiek nodrošināta SSL datu šifrēšana un jūsu dati netiek nodoti trešajām personām.

  Piegāde

Preci saņemsiet ar jūsu izvēlēto piegādes veidu.

  Preču atgriešana

Interneta veikalā iegādātas preces var atgriezt 14 dienu laikā bez pamatojuma.

Aizsargājiet sevi un ģimenes locekļus no daļiņām un citām nevēlamām vielām, atrodoties sabiedriskās vietās, lielveikalos vai ceļojot. Kompakts vairogs ar koka rāmi aizņems nelielu vietu jūsu čemodānā un noteikti atradīs drošu vietu jūsu mājās. Starp seju un vairogu ir pietiekami daudz vietas, lai valkātu citus aizsargus, piemēram, respiratorus, maskas, brilles.

- Ērti maskas aizsargi aizsargās jūsu seju no sīkām daļiņām un nejaušas mutes, deguna pieskārieniem ar nemazgātām rokām.
- Ļoti viegls, caurspīdīgs vairogs ir paredzēts dezinficēšanai, pēc lietošanas notīriet ar salvetēm vai dezinfekcijas līdzekļiem.
- Izturīgs pilnas sejas aizsardzības vairogs ir ērts ikdienas lietošanai. Elastīgā gumija ir regulējama, un vajadzības gadījumā to var arī nomainīt.
- Izturīgs, dzidrs pilnas sejas vairogs ir viegls - tikai 0,16 mārciņas / 75 grami.
- Labi izstrādāts universāls sejas aizsargs ar vieglu rāmi ir izveidots ar atbilstošu atstarpi starp seju un pārsegu. Tas garantē vienmērīgu elpošanu, gaisa cirkulāciju, neveidojot diskomfortu un sviedru rašanos.
- Šajā grūtajā laikā mums ir jāaizsargā sevi un apkārtējos cilvēkus. Mēs iesakām izvēlēties aizsardzības līdzekļus un saglabāt veselību. Sejas maskas vairogs ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem - saplākšņa koka rāmis, ozola finierējums, caurspīdīgs un izturīgs vizieris, stipra aukla / gumija. Roku darbs.

Svarīga informācija! Mūsu sejas aizsargi nav pārbaudīti medicīniskai lietošanai.

Izmēri - platums 210mm / 8.2 ", augstums 250mm / 9.8"
Svars - tikai 75 grami / 0,16 mārciņas

Dizains NORDI furniture un A.Vinevicius

NF09001
9 vienības:

Īpašas atsauces