RAŽOŠANA UN PROJEKTU VADĪBA

Ko mēs darām

Uzņēmums nordi nodrošina individuālu mēbeļu un interjeru elementu ražošanu un projektu vadību B2B klientiem.

Mūsu klienti

Arhitekti un interjeru dizaineri, nekustamo īpašumu attīstītāji un būvniecības projektu līderi, nozaru uzņēmumi, valsts un pašvaldību iestādes.

Mūsu pieredze

Mēs izgatavojam mēbeles viesnīcām, restorāniem, bāriem un kafejnīcām, lidostām, veikaliem un tidzniecības centriem, izglītības iestādēm, medicīnas, sporta un rehabilitātes centriem, kruīza kuģiem, birojiem, izstāžu stendiem, bibliotēkām un muzejiem.

Šo projektu ietvaros ražojam iebūvētas un brīvstāvošas mēbeles, dekoratīvos un akustiskos sienas paneļus, durvis un kāpņu elementus privātām un publiskām telpām.

Pamatā strādājam ar dažāda veida kokmateriāliem, metālu un polsterējumu, ko komplektējam ar papildus elementiem (akmens, stikls, kompozītmateriāli, apgaismojums).

Process

Atbilstoši arhitektūras plāniem, mēbeļu projektam, laika grafikam un paredzētai naudas plūsmai mēs sagatavojam savu piedāvājumu. Uzsākot sadarbību, izstrādājam tehnisko dokumentāciju saskaņošanai ar pasūtītāju.

Strādājam atbilstoši Incoterm EXW nosacījumiem, kā arī varam nodrošināt preces piegādi un montāžu objektā.

Mēs kļūstam par daļu no projekta komandas, lai kopīgi sasniegtu klienta izvirzītos mērķus.

Vide un ilgtspēja

Mēs stingri pieturamies pie klienta noteiktās materiālu specifikācijas, kas visbiežāk ietver arī atbildīgu, dabai drošāku, materiālu atlasi.

Nodrošinam mēbeļu atjaunošanu mīksto mēbeļu pārvilkšanu.

Atbildība

Savā darbā apvienojam vairāk kā 25 gadu laikā uzkrātās zināšanas mēbeļu nozarē, projektu plānošanā un vadībā, kā arī produktu dizainā. Savu ikdienas darbu balstām uzņēmuma vērtībās – radošumā, godīgumā un gandarījumā.