Interneta veikala www.nordi.com vispārīgie lietošanas noteikumi.

1. Pirms sākt lietot NORDI FURNITURE SIA (reģistrācijas Nr.40103503071, juridiskā adrese – Pērnavas iela 10-55, Rīgā, LV-1012) interneta veikalu www.nordi.com, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta veikala www.nordi.com lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

2. Ar interneta veikalu www.nordi.com tiek saprasta NORDI FURNITURE SIA izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.nordi.com, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

3. Apmeklējot interneta veikalu www.nordi.com, vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta veikalu www.nordi.com, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

5. Informējam, ka NORDI FURNITURE SIA interneta veikalā www.nordi.com ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta veikala www.nordi.com lietošanas laikā.

6. NORDI FURNITURE SIA ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta veikala www.nordi.com saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā nekavējoties pēc to publicēšanas interneta veikalā www.nordi.com.

7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta veikalu www.nordi.com vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta veikala lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta veikalu.

8. Interneta veikala www.nordi.com lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. NORDI FURNITURE SIA ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta veikalā www.nordi.com norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

9. Lai kļūtu par interneta veikala www.nordi.com reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta veikalā www.nordi.com noteiktā reģistrēšanās kārtība.

10. Katram interneta veikalā www.nordi.com reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta veikalā www.nordi.com tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

11. Interneta veikala reģistrēts lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta veikala www.nordi.com par dažāda veida aktualitātēm, rēķinu un pasūtījuma izmaiņām.

12. NORDI FURNITURE SIA neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta veikala www.nordi.com lietošanas laikā.

13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par NORDI FURNITURE SIA interneta veikala www.nordi.com ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta veikala www.nordi.com kontaktpersonu.

 

Interneta veikala www.nordi.com piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

14. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta veikalā www.nordi.com norādīto kārtību.

15. Neizmantojiet interneta veikalā www.nordi.com ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta veikalā piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. NORDI FURNITURE SIA ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta veikala www.nordi.com lietošanas noteikumiem.

16. Pieprasot NORDI FURNITURE SIA vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz info@nordi no pasūtījumā norādītās e-pasta adreses, vai sazinoties ar NORDI FURNITURE SIA, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz NORDI FURNITURE SIA biroja tālruni: +371 29 466 797.

17. NORDI FURNITURE SIA, konstatējot interneta veikalā www.nordi.com kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā NORDI FURNITURE SIA distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

18. Interneta veikala www.nordi.com lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta veikalā www.nordi.com ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta veikalā www.nordi.com iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta veikalā www.nordi.com vai tiek sniegti ar interneta veikala www.nordi.com starpniecību.

19. Interneta veikalā www.nordi.com tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir NORDI FURNITURE SIA īpašums.

20. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem NORDI FURNITURE SIA ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto elektronisko e-pasta adresi ar mērķi uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Tāpat NORDI FURNITURE SIA ir tiesīgs nosūtīt informāciju par www.nordi.com un NORDI FURNITURE SIA sadarbības partneru jaunumiem, akcijām un atlaidēm.

 

Interneta veikalā www.nordi.com ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

21. NORDI FURNITURE SIA informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta veikala www.nordi.com paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

22. Lietojot interneta veikalu www.nordi.com, piekrītat, ka NORDI FURNITURE SIA vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.nordi.com vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

22.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu,

22.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu,

22.3. www.nordi.com apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus,

22.4. IP adreses,

22.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.nordi.com interneta veikala izmantošanu un organizētu tā uzlabošanu.

23. NORDI FURNITURE SIA interneta veikalā www.nordi.com apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. Dati, kas ļautu identificēt personu, šajā procesā netiek atklāti un netiek nodoti trešajām personām.

24. NORDI FURNITURE SIA nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta veikala www.nordi.com lietotājs paliks anonīms.

25. Visi materiāli, kas tiek nosūtīti vai ievadīti interneta veikalā www.nordi.com, kļūst par NORDI FURNITURE SIA īpašumu, kurus NORDI FURNITURE SIA kā interneta veikala www.nordi.com īpašnieks, ir tiesīgs izmantot saviem nolūkiem, izņemot fizisko personu datus.

26. Lūdzu, ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi, vai nosūtot jebkādu informāciju uz interneta veikalu www.nordi.com, esat piekritis, ka NORDI FURNITURE SIA šos datus ir tiesīgs izmantot tikai iepriekš minētajos nolūkos, tai skaitā šo noteikumu 20.punktā norādītajam mērķim.

 

 Interneta veikala www.nordi.com privātuma politika un autortiesību aizsardzība.

27. Uzsākot preces pasūtīšanu, piekrītat, ka interneta veikalā www.nordi.com ievadītos datus, NORDI FURNITURE SIA var izmantot saskaņā ar iepriekš norādītajiem interneta veikala www.nordi.com lietošanas noteikumiem un piekrītat privātuma politikas noteikumiem.

28. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat  preču piegādes nosacījumiem.

29. Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām.

30. Uzsākot preces pasūtīšanu, sazinoties ar NORDI FURNITURE SIA vai tās vārdā pārstāvēto personu, telefoniski, rakstiski e-pastā vai sociālajos tīklos, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat ar interneta veikala www.nordi.com lietošanas noteikumiem un sniegtie kontaktpersonas dati ir pareizi.

 

Par interneta veikala www.nordi.com lietošanas noteikumiem.

31. Gadījumā, ja kāds no šajos noteikumos norādītajiem punktiem zaudēs spēku, tas neietekmēs pārējos noteikumus.

32. Jebkuri strīdi, kas izriet no šiem noteikumiem vai pakalpojumiem vai ir saistīti ar tiem, tiks izskatīti saskaņā ar normatīvajos aktos noteiktajām prasībām.

33. Visas intelektuālā īpašuma tiesības attiecībā uz interneta veikalu www.nordi.com pieder tikai un vienīgi NORDI FURNITURE SIA. Šo tiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ir vai varētu tikt nodarīti NORDI FURNITURE SIA un trešajām personām.

34. Informāciju par to, kā sazināties ar NORDI FURNITURE SIA, skatiet mājas lapas www.nordi.com sadaļā „Kontakti”.

 

 Interneta veikalā www.nordi.com iegādātās preces apliecinoši dokumenti.

35. Gadījumos, kad interneta veikalā www.nordi.com pasūtīto preci, pircējs apmaksā un saņem NORDI FURNITURE SIA birojā, tiek izsniegts papīra veidā vai nosūtīts elektroniski uz reģistrēto e-pasta adresi preces iegādes (turpmāk arī - darījums) apliecinošs dokuments - preču pavadzīme.

36. Gadījumos, kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē ar kurjeru, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta kopā ar attiecīgo pasūtījumu vai nosūtīta elektroniski uz reģistrēto e-pasta adresi.

37. Faktu, ka pircējs ir saņēmis preci, apliecina:

37.1. Saņemot pasūtīto preci NORDI FURNITURE SIA birojā – pircēja paraksts uz preču pavadzīmes;

37.2. Saņemot pasūtīto preci ar standarta piegādi pircēja paraksts uz kurjera/pasūtījuma izsniedzēja preču pavadzīmes vai elektroniskā termināla;

37.3. Saņemot pasūtīto preci OMNIVA pakomātos – pircēja pašrocīga koda ievadīšana preces pasūtījuma izņemšanai.

38. Pretenzijas par to, ka pasūtījums nav piegādāts, pēc tam, kad pasūtījuma saņemšana ir apliecināta ar kādu no 37.punktā aprakstītajām metodēm, netiek pieņemtas.

 

Interneta veikala www.nordi.com īpašie noteikumi.

39. Produktiem, kuriem nav norādītas cenas, tās iespējams noskaidrot, rakstot e-pastu uz info@nordi.com vai zvanot pa tālr. +371 29 466 797, un veikt pasūtījumu, ja produkts ir noliktavā.

40. Pēc pasūtījuma saņemšanas tiek izrakstīts rēķins, kas būs spēkā 3 darba dienas. Ja maksājums šo dienu laikā nav ienācis NORDI FURNITURE SIA kontā, tad pasūtījums un produktu rezervācija tiek atcelti.

 

Atteikuma tiesības - preču maiņas un atgriešana noteikumi.

41. Jums ir tiesības izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no NORDI FURNITURE SIA internetveikalā noslēgtā attālinātā preču pirkšanas - pārdošanas līguma, par to paziņojot rakstiski ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no preces piegādes / saņemšanas dienas. Brīvas formas parakstītu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu, kurā skaidri identificēts Jūsu vārds, uzvārds, pasūtījuma datums un pienācīgi norādīti visi nepieciešamie dati par atgriežamo produktu, Jums jānogādā NORDI FURNITURE SIA birojā, kopā ar atgriežamo preci un iegādi apliecinošu dokumentu.

42. Jūs esat atbildīgs par preces vērtības samazināšanos atteikuma tiesību izmantošanas laikā, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību noskaidrošanai, par preces uzglabāšu atbilstoši norādījumiem.

43. Noteikumu 41. punktā noteiktās atteikuma tiesības var izmantot tikai tad, ja saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteikumiem esat atzīstams par patērētāju, t. i., fiziska persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību.

44. Jūs nevar izmantot Noteikumu 41. punktā noteiktās atteikuma tiesības, ja ir konstatējams jebkurš no šādiem apstākļiem: tiek atgrieztas pārtikas preces vai citas tūlītējam patēriņam mājsaimniecībā paredzētas preces; prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš; patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ; preces iepakojums ir bojāts; citos 2014. gada 20. maija Ministru kabineta noteikumos Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu” paredzētajos gadījumos.

45. Jūs esat tiesīgs pieteikt mums prasījumu par Līguma noteikumiem neatbilstošu preci atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam un izmantot minētajā likumā noteiktās tiesības likumā noteiktajā kārtībā.

46. Līguma noteikumiem neatbilstošo preci vai preci, attiecībā uz kuru izmantotas atteikuma tiesības Jums jānosūta pa pastu vai bez maksas jānodod NORDI FURNITURE SIA internetveikala birojā, pirms tam vienojoties par preču atgriešanas laiku pa e-pastu info@nordi.com. Izmaksas, kas saistītas ar preces atgriešanu, sedz preču atgriezējs.

47. Atgriežot vai mainot NORDI FURNITURE SIA internetveikalā iegādātās preces, NORDI FURNITURE SIA ir tiesības pieprasīt aizpildīt preču atgriešanas, vai maiņas formu.

48. Atgriežamām vai maināmām kvalitatīvām precēm, vai precēm, attiecībā uz kurām tiek izmantotas atteikuma tiesības, ir jābūt nesabojātām, tās nedrīkst būt zaudējušas preču pārdošanas izskatu (nav noņemtas un sabojātas etiķetes, nav noplēstas aizsargplēves u. c.), lietošanas īpašības un tās nevar būt lietotas. Precēm ir jābūt atgrieztām oriģinālā iepakojumā, tādā pašā komplektācijā, kādā Jūs tās saņēmāt, obligāti ir jāiesniedz preču iegādes dokumenti, garantijas kartes (ja tās tika izdotas), lietošanas instrukcijas un citi preču piederumi. Ja preces nav pilnā komplektācijā, ir sabojātas, nekārtīgas vai nav atbilstoši iepakotas, NORDI FURNITURE SIA patur tiesības nepieņemt preces, tās nemainīt un neatgriezt par precēm samaksāto naudu.

49. Par precēm, attiecībā uz kurām Jūs izmantojat atteikuma tiesības, samaksātā nauda tiks atgriezta uz Jūsu kontu ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu laikā no paziņojuma par atteikuma tiesību izmantošanu un atgrieztās preces saņemšanas dienu NORDI FURNITURE SIA internetveikala birojā.

50. Ja Jūs atgriezīsiet preces NORDI FURNITURE SIA, izmantojot atteikuma tiesības, piegādes maksa atmaksāta netiks.