MoON
Ievietoja      02/16/2021 00:00:00    0 Komentāri
MoON bērnu gultas

Sākotnējā iecere bija radīt sistēmu atbilstoši funkcijai, ne pašu produktu – bērnu   gultu. Sistēmu, kas ļauj vienu produkta funkciju transformēt nākamajā, saglabājot ergonomiku, estētiku un proporcijas.

Papildus šai funkcionalitātei tika meklēti emocionālie impulsi un veidots stāsts. Šīs produktu līnijas simboli ir kalni un logi, kā arī mēness, kas ir devis kolekcijai tās nosaukumu „MoON”. Savukārt kalni arī iepriekš ir bijuši viens no galvenajiem vizuālajiem un emocionālajiem elementiem, kas raksturo NORDI furniture bērnu mēbeles.

Dizainers Miks Pētersons: „Kalni ir nebeidzams aicinājums, māca pazemību dabas varenības priekšā, izaicina un ļauj paraudzīties tālāk, sapņot. Gulēšana pie atvērta loga, caur kuru tālumā var redzēt pilnmēness apspīdētas kalnu virsotnes un justies drošībā. Gulēt virs kalnu galotnēm un būt mazliet atrautam no ikdienas. Neliela, bet sava vieta, kur atjaunot spēkus un sapņot.” 

Kolekcijā „MoON” izmantotais kalnu siluets rada ilūziju, it kā bērns gulētu virs kalnu virsotnēm. Augstu debesīs un drošībā, vienlaikus caur arkveida logiem raugoties uz apkārtējo pasauli.

Septiņi gadi – no zīdaiņa līdz skolnieka vecumam – tas ir aptuvenais MoON gultiņas lietošanas laiks. Funkcionāli gultiņa ir pielāgojama, lai, bērnam augot, nav jāpērk jauna gulta, bet ar papildus detaļām var gultu pielāgot bērna vajadzībām. Svarīgi arī tas, ka gultas proporcijas mainās līdzi bērnam.

Šāds ilglaicīgas lietošanas uzstādījums liek atlasīt kvalitatīvus materiālus un veidot drošu konkstrukciju, kas kalpos ne tikai vienam bērnam vien.

Mēbeles izgatavotas no ozola masīvkoka, saplākšņa un augstas kvalitātes MDF kokmateriāla plātnēm, kas noklātas ar ūdens bāzes apdares materiāliem. Bērniem vecumā no 0 – 7 gadiem. Matrača izmērs 140-160 x 70 cm. MoON zīdaiņu gulta ir testēta un atbilst Eiropas drošības standartiem (EN-716:2017+AC:2019).

Dalīties ar šo ziņu:

Komentāri

Piesakieties vai reģistrējieties, lai pievienotu komentārus